22. 2. štartuje 22. ročník súťaže Poviedka 2018

Slávnostné otvorenie 22. ročníka súťaže POVIEDKA 2018 bude na kultúrnom podulatí v bratislavskom Klube pod lampou (Palisády 27) vo štvrtok 22.2. o 19. hodine. Vstup zdarma.
O tohoročnej uzávierke, časovom harmonograme a oceneniach porozpráva vyhlasovateľ súťaže Koloman Kertész Bagala, šéfredaktor Knižnej revue Matúš Mikšík zhodnotí predchádzajúce ročníky a herec Andrej Hryc prečíta víťaznú poviedku 1. ročníka z roku 1996. Na záver bude koncert – vystúpi Vlado Nosáľ, líder skupiny Queer Jane a Jakub Ursiny.
 
Podujatie organizuje vydavateľstvo KK Bagala a OZ literarnyklub.sk.
Súťaž z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia. Mediálni partneri: Rádio_FM, Rádio Devín, Denník N, Knižná revue a mesačník Kapitál. Súťaž podporujú: Festival Pohoda, Nová Cvernovka a Literárne informačné centrum. Sponzorom je: RENOVING. Ďakujeme.

10 thoughts on “22. 2. štartuje 22. ročník súťaže Poviedka 2018”

  1. Chcem sa opýtať, že v pravidlách je napísané, že sa poviedka má posielať v troch identických exemplároch to znamená, že to mám poslať 3 kopie?

  2. Zdravím, chápem správne, že ak bude na razítku z pošty dátum 22.5.2018, môže byť takáto poviedka ešte prijatá? Ďakujem za odpoveď.

  3. Áno, rozhoduje dátum na poštovej pečiatke, najneskôr 22.5.
    Práce, ktoré prídu po uzývierke zaradíme do nasledujúceho ročníka, alebo vrátime odosielateľovi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *